Про компанію

Працюємо для Вас

about-icon-1       about-icon-2      about-icon-3

1. Індивідуальний підхід.

Ваші побажання, потреби та можливості – це перше, що ми беремо до уваги при підборі туру для вас.

Головне для нас – надати саме вам можливість добре відпочити, враховуючи саме ваші інтереси і побажання. Користуючись спеціальною технологією реалізації туристичного продукту ми підберемо відпочинок, що буде відповідати вашим бажанням. Адже всі наші менеджери мають багатий досвід в подорожах. Ми намагаємося особисто побувати в тих країнах, які пропонуємо вам відвідати.

Дамо професійну і повну відповідь на будь-яке питання, пов’язане із запланованою подорожжю.

2. Широкий вибір.

Ми працюємо з кількома десятками туроператорів в Україні. Наші пропозиції не обмежуються якимись визначеними країнами чи напрямками. Весь світ – до ваших послуг. Крім того, ви самі можете обирати туроператора, який викликає у вас більшу довіру, чи який вам вже знайомий. Підібрати тур ви можете скориставшись послугою „пошук туру”.

3. Оптимальні ціни.

Наша агенція володіє базою кращих пропозицій провідних туроператорів, яка постійно оновлюється. Ми надаємо об’єктивну інформацію про ціни та умови подорожі.

4. Універсальність.

У нашій агенції є не тільки база даних групових та горящих турів. Для вас ми кожен день створюємо спеціальні пропозиції враховуючи акції готелів, святкові дати та сезонність турів. Ми постійно розширюємо спектр наших пропозицій: пляжні, екскурсійні і комбіновані тури, круїзи, спеціалізовані тури (гірськолижні і т.д.), VIP-тури, відпочинок для дітей – і ми впевнені, що в цьому розмаїтті обов’язково знайдеться саме та пропозиція, яку ви шукаєте!Але навіть якщо ви не зможете підібрати готовий тур, наші партнерські відносини із зарубіжними операторами, дозволяють організувати для вас подорож за будь-яким індивідуальним маршрутом.

5. Надійність.

Ринок туристичних послуг досить динамічний. Періодично розорюються або згортають свою діяльність, великі і маленькі туроператори. Тільки постійний моніторинг ринку і знання його «підводних каменів» дозволяє нам оберігати своїх клієнтів від зіпсутого відпочинку, втрати часу та грошей. Сьогодні наша компанія по праву може пишатись бездоганною репутацією, як серед партнерів в туристичному бізнесі, так і серед клієнтів, більшість з яких постійні, а деякі навіть стали хорошими друзями. Довіра та повага наших клієнтів – те, чого ми прагнемо. Надійність перевірена часом!

Продаж турів

Ми з легкістю організуємо Ваш відпочинок. Пляжні курорти, канікули в Європі — яким буде відпочинок, вирішувати Вам.

Авіаквитки

Авіаквитки в будь-яку точку світу. Знаходьте дешеві авіаквитки серед мільйонів пропозицій авіакомпаній.

Візова підтримка

Наше туристичне агентство здійснює консультацію і допомогу в оформленні туристичних віз для виїзду за кордон.

TravelSIM

Значна економія на дзвінках, коли Ви перебуваєте за кордоном. Картка TravelSIM діє в 183 країнах світу.

Страхування

При наявності поліса страхування, Ви однозначно отримаєте медичну допомогу в будь-якій точці світу в рамках обраної страхової програми.

Освіта за кордоном

Це не просто отримання нових знань, вивчення мови, а й отримання дуже цінних навичок, які стануть в нагоді у майбутньому.

86
Напрямків
7
Років на ринку
40
Партнерів
754
Клієнтів

Види відпочинку

Підберемо тур під будь-який тип відпочинку

Круїзи

Індивідуальні тури

Весільні тури

Гастро-тури

Тури Україною

Круїзи

Сучасні лайнери — це справжні п’ятизіркові готелі на воді, в яких будь-який турист знайде все, що йому потрібно для чудового відпочинку: висока якість послуг, першокласний сервіс, чудове харчування та розваги на будь-який смак.

Детальніше

Індивідуальні тури

Індивідуальні тури на сьогоднішній момент — це найзручніший спосіб не тільки спланувати відпустку за власним бажанням, але і провести її в незвичайній подорожі за власним, спеціально розробленим маршрутом.

Детальніше

Весільні тури

Прекрасний момент з’єднання двох сердець — подарунок долі, який закарбується в пам’яті на все життя. Шум прибою, легкий бриз створюють воістину чарівну атмосферу для молодят, здається, що весь світ тільки для них.

Детальніше

Гастро-тури

Чудова можливість подорожувати різними країнами та продегустувати вишукані делікатеси, вивчати кулінарну культуру країн. У таких подорожах Ви дізнаєтеся про історію виникнення страви, побуваєте на майстер-класах.

Детальніше

Тури Україною

Дізнатися нове про рідний край, знову відкрийте для себе милі серцю українські пейзажі. Зростає популярність турів по Західній Україні, по історичних місцях країни, паломницьких поїздок до стародавніх православних святинь.

Детальніше

Наша команда

Казимирова Олександра
Менеджер

пакетні тури ( Туреччина, Єгипет, Туніс, Греція, Іспанія, ОАЕ, Болгарія)
автобусні тури

Турчак Ірина
Менеджер

дитячі тури, дитячі табори,
навчання за кордоном, лікувальні тури

Слободян Тетяна
Менеджер

тури в екзотичні країни ( Таїланд, Шрі -Ланка, Мальдіви, Сейшели, Куба, Домінікана, Мексика)

Дунаєва Олена
Менеджер

пакетні тури ( Туреччина, Єгипет, Туніс, Греція, Іспанія, ОАЕ, Болгарія)
автобусні тури

Відправка запиту×